Web Tabanlı ERP | erpbuilder C# framework

İş yazılımı geliştirmek isteyenler için hazır ve güçlü C# ERP geliştirme frameworkü.
FİYAT TEKLİFİ ALINDESTEK ALIN
Ücretsiz ERP

Kendi ERP sisteminizi geliştirin

erpbuilder, modüler ve güçlü bir ERP geliştirme frameworküdür. Normal şartlarda bir yıl sürecek geliştirme süresini bir aya indirebilecek kadar kolaylaştırır.

Ücretsiz ERP Programı

Hazır altyapı ve modüller

Doğru mühendislik ile güçlü sistemler geliştirmek yüksek tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Siz bunlarla uğraşmayın diye dünya standartlarında bir hazır altyapı sunuyoruz.
%100 Bedava ERP

Tanıdığınız teknolojiler & cross platform

erpX tüm katmanlarda C# programlama dili ve MVC kullanır. Visual Studio ile kodladığınız modeller ve controllerlar web, win ve mobil olarak derlenir.

erpbuilder Nedir?

erpbuilder her seviyede yazılımcı için ERP geliştirmeyi çocuk oyuncağına dönüştüren hazır bir frameworktür. Kabaca 0’dan başlamak yerine 80’den başlamanızı sağladığı gibi geliştirme sürecinde size en doğru şekilde ilerlemeniz için hazır bir altyapı sunar. 

erpbuilder Ne Değildir?

erpbuilder kullanıma hazır bir paket ERP ürünü değildir çünkü bunun için tasarlanmamıştır. Ancak paket ürünlerde bile bulunmayan yada çoğundan daha yetenekli hazır iş modülleri ve yetkilendirme, auditing ve reporting gibi mükemmel araçlara sahiptir.

Uçtan uca Web tabanlı ERP çözümü geliştirin

Her bir ihtiyaç için ayrı sistem kullanmaktan yada işinize yaramayan hazır sistemlerde sıkıldıysanız erpbuilder tam size göre.

Teklif & Süreç Takibi

Teklif & Süreç Takibi

Teklif modülü ile müşterilerin teklif taleplerine cevap verin ve tekliflerin durumu takip edin.
Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Sipariş modülü ile gelen siparişleri kayıt altına alın, risk analizleri yapın ve siparişlerin durumunu takip edin.
Planlama

Planlama

Alınan siparişlerin sevk edilebilmesi için gerekli malzemeleri planlayın ve ihtiyaçları hesaplayın.

Satın alma & Tedarik

Siparişler için gerekli malzemeler vb. her türlü alım, tedarik, fiyat analizi işlemini yürütün ve takip edin.

Stok & Depo Yönetimi

Hammadde, yarı mamul, mamul vb. her türlü ürünü depo bazında barkodlayarak stoklayın ve takip edin.

Toptan & Perakende Satış

Perakende veya toptan satışları hızlıca işletin, barkodlu şekilde yürütün ve anında muhasebeleştirin.

Üretim Planlama & Takip

Alınan siparişlere istinaden veya stok amaçlı üretim ihtiyaçlarını hesaplayın, hat ve zaman dengelemesi yapın.

Sevkiyat Yönetimi & Takibi

Sevkiyatı yapılacak ürünleri planlayın, el terminalleri ile çıkışları yapın ve sevkiyat durumlarını takip edin.

Muhasebe & Finans

Fatura, borç/alacak, hesap takibi, tahsilat/ödeme vb. tüm muhasebe süreçlerini kontrol altına alın.

CRM, B2B & Saha Satışı

Satış ekibiniz sisteme sürekli bağlıdır. Müşteri ziyaretlerinde siparişleri anında alın, riskleri değrlendirin ve satışı hemen gerçekleştirin.

Takvim, İş Takibi & Hatırlatıcı

Toplantı, ziyaret ve sevkiyat gibi olayları sistem üzerinden takip edin. Sistem önemli olaylar yaklaşınca sizi uyarır ve hatırlamanızı sağlar.

Raporlama, Analiz & Dashboard

Sistem gerek duyacağınız tüm raporlara sahiptir. İşletmenizin durumunu anlık ve geçmişe dönük dilediğiniz zaman görün.
Sıkça Sorulan Sorular
Aradığınız cevapları burada bulabilirsiniz.
HESAP.NET Nedir?

HESAP.NET, VOLSOFT YAZILIM tarafından geliştirilen web tabanlı ve uygun maliyetli bir ERP (Enterprise Resource Planning) veya diğer adıyla (Kurumsal Kaynak Planlama) sistemidir. Sistem küçük ve orta ölçekteki işletmelerin ihtiyaç duyacağı ERP modüllerinin neredeyse tamamına sahiptir. HESAP.NET modern teknolojiler kullanılarak bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde üretilmiştir.

Web tabanlı ERP ne demek?

HESAP.NET Web tabanlı bir ERP sistemidir, ancak bu internet üzerinde çalışması gerektiği anlamına gelmez. Sistem standart bir masaüstü uygulaması gibi indirilip bilgisayarınıza veya işletmedeki sunucuya yüklenir. Daha sonra tarayıcı üzerinden lokal veya uzak erişim ile kullanılır. Bu sayede merkezi bir kurulum yapılarak diğer tüm kullanıcıların sisteme hızlıca ulaşması sağlanır. Kullanıcılar tarayıcı üzerinden sanki bir internet sayfası açıyormuş gibi herhangi bir kurulum yapmadan sistemi kullanır. Ayrıca gerektiğinde dışarıdan erişim sağlanarak dünyanın her yerinden ve her tür cihazdan (Telefon, tablet, bilgisayar vb.) erişim sağlanır.

Ekran Görüntüleri
Sisteme bir göz atın.

Uyarılar & Bilmeniz Gerekenler

HESAP.NET gerçek çalışma ortamında yaklaşık olarak 16.000 saat test edilmiş stabil bir sistemdir. Yine de sistemin kullanımından veya sistemde oluşan bir hatadan kaynaklı herhangi bir ticari zarardan VOLSOFT YAZILIM sorumlu tutulamaz!

VOLSOFT YAZILIM ülke ekonomisi ve teknolojik ilerlemeye katkıda bulunmak için siz değerli kullanıcılara dünya standartlarında, %100 yerli mühendislik ürünü ve uygun maliyetli ERP kullanma olanağı sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak belirli maliyetlerin karşılanması gerekir ve bu maliyetler eğitim, destek ve bakım gibi hizmetler talep edildiğinde muhatap işletme tarafından karşılanır.

HESAP.NET sürekli geliştirilen ve güncellenen bir sistemdir. Sistemin yeni sürümlerinde hangi özelliklerin ekleneceği ağırlıklı sayıda kullanıcı taleplerine göre belirlenmektedir. Bu sebepten sistem ile alakalı taleplerinizi bize iletebilirsiniz, ancak her talebin yerine getirileceğinin garantisini veremeyiz.