ERP – Kurumsal kaynak planlaması departmanlar arasındaki tüm iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlar. Piyasada farklı ERP çözümleri çeşitleri bulunduğunu biliyorsunuz. ERP’nin kuruluşunuz için kurulabilecek farklı yolları vardır, bunlardan bazıları Web tabanlı, Sunucu tabanlı, Bulut tabanlı ERP, SAAS ERP çözümleri vb.

Bu yazıda  Web Tabanlı ERP kullanamanın 7 avantajını sizin için derledik

1. Her Yerden Erişim:

Web tabanlı ERP yazılımını kullanmanın temel faydaları, İnternet bağlantısı yardımıyla dünyanın herhangi bir yerinden veya herhangi bir köşesinden kullanabilirsiniz.

 

2. Daha Hızlı İletişim:

Web tabanlı ERP yazılımı herhangi bir yerden erişilebildiğinden departmanlar arasında daha hızlı iletişimi sağlar.

 

3. Yöneticiler için faydalı:

Yöneticiler normalde müşteri toplantıları ve diğer ziyaretler için sürekli yolculuk yapar. Web tabanlı ERP yazılımı, veri alışverişi kolaylıkla gerçekleşir ve hızlı karar verme olanağı sağladığı için Yöneticiler için en iyi sonucu verir.

 

4. Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi:

Web tabanlı ERP yazılımı ile sipariş talebi kolayca iletilebilir ve yönetilebilir. Benzer şekilde daha iyi müşteri yönetimi için acil durumlarda bir yardım masası veya destek bileti oluşturulabilir.

 

5. Doğru kontrol:

Web tabanlı ERP yazılımı etkinlikleri etkin bir şekilde gerçek zamanlı  yönetilebilir.

 

6. Özel bir donanım yok:

Web tabanlı ERP yazılımını kullanmanın bir diğer en büyük avantajı Yazılımı her makineye kurmaya gerek olmadığından, ERP sistemlerini yönetmek için herhangi bir özel donanım gerekmez.

 

7. Yükleme Yok:

Her şey birkaç giriş kimliği ile web’de olduğu gibi kullanıcı internet bağlantısının yardımıyla herhangi bir bilgisayardan sistemi kullanmaya başlayabilir. Her kullanıcı makinesine kurulması gereken Geleneksel veya sunucu tabanlı ERP sistemi söz konusu değildir.