SIEMENS Onaylı OSB Faturalama Sistemi

Elektrik, doğal gaz, su, atık su, buhar, fiber ve aidat vb. tüm hizmetleri otomatik faturalandıran ilk ve tek sistem.
FİYAT ALINİLETİŞİM
Faturlama Yazılımı

Tüm Fatura Tipleri

Sistem elektrik, doğal gaz, su, atık su, buhar, fiber ve aidat faturalarını tek bir merkezden yönetmenizi mümkün kılar.

Otomatik Sayaç Okuma

Otomatik Sayaç Okuma

Sistem tüm sayaç tiplerini uzaktan otomatik okur ve/veya hali hazırda kullandığınız OSOS sistemiyle entegre çalışır.

Abone Yönetim Sistemi

Otomatik Abone Takibi

Faturalar otomatik oluşur, abonelere dijital ve kağıt çıktısı olarak iletilir ve ödemeler otomatik olarak takip edilir.

Faturalama Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebe Entegrasyonu

Sistem (Logo, Mikro vb.) muhasebe programlarına  entegre olur ve aktarımları otomatik yapar.

Başarı Hikayesi

Teknoloji devi SIEMENS ile beraber yürüttüğümüz projede ülkemizin en köklü organize sanayi bölgelerinden Çerkezköy OSB de bütün faturalandırma operasyonları otomatik duruma getirildi. Proje kapsamında elektrik, doğal gaz, su, atık su, buhar ve aidat faturalarının otomatik hazırlanması sağlandı. Ödeme ve borç takibi, muhasebe, e-fatura, BTRANS, e-posta ve faks gönderimi, ihtarname gönderimi gibi detaylı entegrasyonlar ile tam manasıyla otomatik çalışan ve mümkün hataların önüne geçen bir sistem hazırlanıp devreye alındı.

Günümüzde organize sanayi bölgeleri, AVM, Teknoparklar ve benzer yapıdaki tesisler için özel faturalama çözümü kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı gidermek için bir çok tesis genel muhasebe programı yada ihtiyacı tam olarak karşılamayan özel uygulamalar kullanmaktadır. Ancak mevcut hiç bir çözüm artan ihtiyaçlara tam olarak cevap verememekte ve faturalama sürecini otomatize edememektedir. VOLSOFT faturalama sistemi bu ihtiyacı karşılamak için konunun uzmanlarının danışmanlığında hazırlanmış ilk ve tek kurumsal faturalama, sayaç okuma ve abone takip sistemidir.

Faturalama Süreçleri İçin Gerekli Tüm Özellikler Bir Arada

Hepsi Bir Arada Çözüm

Sistem tüm hizmet faturalarını bünyesinde barındıran ilk ve tek kurumsal faturalandırma çözümüdür. Her fatura tipi için farklı program veya uygulama kullanmanıza gerek kalmaz.

i

Otomatik Faturalandırma

Sistem OSOS (AMR) sistemleriyle entegre çalışarak tüm faturaları otomatik hazırlar. Günlerce sürebilen fatura hazırlama işlemlerini bir kaç dakikada tamamlayarak hazır hale getirir.

l

Manüel Fatura Hazırlama

Sistem OSOS sistemi olmayan veya bazı durumlarda manüel fatura hazırlayan kuruluşlar için mümkün olan en kolay kullanımı sunar. Endeksler kolayca işlenir ve faturalar sistem tarafından hesaplanır.

+

Otomatik Ara Fatura Hazırlama

Sistem ara faturaları sizi yormadan otomatik olarak hesaplar ve çıktı verir. Bir sebepten dönem içi fatura hazırlamanız gerektiğinde, bir kaç kolay adımda işlemi tamamlayıp belgeyi aboneye iletebilirsiniz.

Merkezi Tarife Yönetimi

Sistem tarife ve diğer birim fiyat bilgilerini merkezi bir yapıda yönetmenizi sağlar. Herhangi bir tarifede değişiklik yaptığınızda ilgili tarife kapsamındaki tüm abonelerin tarife bilgileri otomatik değişir.

Muhasebe Entegrasyonu

Sistem (Logo, Mikro vb.) muhasebe programlarına kolayca entegre olur ve faturaları otomatik aktarır. Bu sayede muhasebeleştirme işlemlerini saniyeler içinde tamamlar.

BTRANS Entegrasyonu

28490 sayılı tebliğ gereğince oluşturulan faturalar “Gelirler Dairesi Başkanlığına” uygun formatta aktarılmalıdır. Sistem BTRANS  entegrasyonuna sahiptir, her dönem sonunda dosyaları otomatik hazırlar.

E-mail ve Faks Gönderimi

Sistem hazırlanan faturaları abonelere e-mail ve faks yolu ile iletebilir. Gönderim işlemi manüel yapılabildiği gibi talep durumunda ayın belirli günleri sistem tarafından otomatik olarakta yapılabilir.

Raporlama Modülü

Sistemin raporlama modülü ihtiyacınız olan tüm raporları içerir. Tüm fatura tipleri için detaylı tüketim verileri ve analiz bilgileri sunar. Raporlar farklı parametreler kullanılarak sınıflandırılmaktadır.

Müşterilerimiz Sistem Hakkında Ne Diyor?

Projelerimizde müşterilerimize güvenle sunduğumuz son derece başarılı bir ürün.

Özgür Doğar

Project Manager, SIEMENS

Faturalandırma ve abone yönetimi konusunda bugüne kadar gördüğümüz en başarılı ürün.

Server Somunkıran

Metering Solutions Specialist, Elster

Fiyat Teklifi Alın

Hemen bizimle iletişime geçin ve kuruluşunuz için en uygun teklifini alın.