IoT Çözümleri

Dijital dönüşüm zor mu? Eğer böyle düşünüyorsanız bizimle tanışma vaktiniz gelmiştir. VOLSOFT saha cihazlarından IoT platforma, danışmanlıktan proje yönetimine kadar uçtan uca anahtar teslim IoT çözümleri sunan dijital dönüşüm partnerinizdir.

VOLSOFT Dijital Dönüşüm Teknolojileri

İşinizi Endüstri 4.0’a Taşır

VOLSOFT IoT çözümleri, işinizi dijital çağa taşımanız için tüm gereksinimleri sağlayan uçtan uca IoT çözüm teknolojileridir. IoT, ML, AI ve Cloud Computing gibi yüksek teknolojileri işinize adapte ederek yatırımınızdan en yüksek verimi almanızı sağlar.

IoT Bağla

Eksiksiz IoT bağlantısı

Yeni yada eski fark etmez, sahadaki her tür makineden veri toplayabilen, uzaktan yönetme imkanı veren ve her ortamda çalışan teknolojimiz ile nesneleri kolayca buluta bağlayın.

Nesnelerin  interneti ile analiz et

Zengin analiz araçları

Akan veriyi kullanan yapay gözü ve yapay operatör teknolojileri ile sorunları gerçek zamanlı yakalayın. Kullanıcı tanımlı grafikler ve kokpitler ile harika görsel uygulamalar oluşturun.

Nesnelerin  internet ile hataları önle

İleri seviye analitik

Entegre yapay zeka ile küçük anomaliler büyük sorunlara dönüşmeden öngürüler alın, periyodik bakımdan gereksinim odaklı bakıma geçin ve beklenmeyen arızalardan büyük oranda kurtulun.

Öne Çıkan Sektörel IoT Çözümlerimiz

Amaç Odaklı Dikey IoT Uygulamalarımız

Hangi sektörden olursanız olun iş süreçlerinizde dijital dönüşüm odaklı iyileştirmeler sağlayabiliriz.

Makine Üreticileri için IoT

Makine Üreticileri

Sahadaki makinelerinizi Endüstri 4.0’a adapte edin. Makinelerinize uzaktan izleme, yönetme ve arıza engelleme ekleyerek bir hizmet olarak pazara sunun.
Fabrikalar için IoT

Fabrikalar & Endüstri 4.0

Bağlı makineler ile akıllı imalata geçin. İnsansız üretim takibi, OEE ölçümü, dijital poka-yoke, kestirimci bakım gibi akıllı Endüstri 4.0 tekniklerini devreye alın.

Enerji Sektörü için IoT

Enerji Sektörü

Akıllı şebekeler kurarak enerji dağıtım ağlarının artan karmaşıklığını dengeleyin. Gerçek zamanlı izleme ve yönetme ile operasyonel maliyetleri azaltın.
Lojistik için IoT

Akıllı Lojistik

Gittikçe artan talebi ile lojistik ve taşımacılık sektörü IoT uygulamalarından en yüksek verimi en kısa sürede alabilecek sektörlerin başında gelmektedir.
Akıllı Şehir için IoT

Akıllı Şehirler

Enerji dağıtımı, tüketimi, gaz emisyonları, trafik yükü ve diğer şehir hayatı değerlerinin gerçek zamanlı izlenmesini sağlayan akıllı şehir çözümleri.

Akıllı Tarım için IoT

Akıllı Tarım

Mahsul sağlığına ve verimliğine, makine performansına, depolama koşullarına, enerji tüketimine ve hayvan davranışlarına IoT ile iyileştirmeler getirin.
Sağlık Sektörü için IoT

Sağlık Sektörü

Hizmet kalitenizi ve verimliliğini büyük ölçüde artırın, yaşlılar, kronik hastalar ve sürekli gözetim gerektiren hastalar için IoT ile gelişmiş çözümler sunun.

Tüketici Elektroniği için IoT

Tüketici Elektroniği

Mikroçipler, akıllı TV’ler, akıllı ev aletleri, HVAC sistemleri, giyilebilir ürünler, iklimlendirme sistemleri ve fazlası için kullanın.

Hepsi Bir Arada IoT Çözümleri

Başarıyı Garantileyin

Dünya genelinde endüstriyel IoT projesi başlatmak isteyen her 10 müşteriden 7’si riskleri azaltmak için cihazdan platforma kadar anahtar teslim çözüm istiyor. VOLSOFT IoT teknolojileri bu prensiple geliştirildi ve uçtan uca tak çalıştır bir yapıdadır.

VOLSOFT IoT GATEWAY

VOLSOFT IoT Gateway, sahadaki her tür makineyi buluta bağlamanın, veri toplamanın ve yönetmenin en kolay yoludur. Analog / dijital IO, RS485 portu, LoRa, GPS, LTE, WI-FI gibi eksiksiz özelliklerinin yanı sıra endüstriyel ölçekte kullanım sunar.

IoT Gateway

Maestro IoT PLATFORM

Maestro IoT Platform, bağlı makinelerden gelen veriyi işlemenin, depolamanın ve anlamlandırmanın en kolay yoludur. Eksiksiz yapısı ile IoT projenizin başarısını garantilemenin yanı sıra markanıza göre özelleştirilebilir.

IoT Platform

Kanıtlanmış & ödüllü teknolojiler

TÜSİAD SD2 ödülü
Nesnelerin interneti çözümleri

VOLSOFT, ortak çalıştığımız projelerde IoT odaklı büyük veri servisi sağladı ve bir AMR sistemi geliştirdi, ayrıca üçüncü taraf entegrasyonları hızlıca çözümledi. Güçlü çözümleri ve değerli katkıları için VOLSOFT ekibine teşekkür ederiz.

Özgür DOĞAR

Full Responsable Project Manager, Siemens

Bağlama, veri toplama, uzaktan izleme & yönetme

IoT Bağlantısı
Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir varlığı buluta bağlayarak varlıklarınıza iş zekası katın. VOLSOFT bunu kılmak için eksiksiz teknolojiler sunuyor.

Sigfox, LoRa, NB-IoT, WiFi, BLE, Z-Wave, Cellular: 2G / 3G / 4G, Ethernet, MQTT, HTTPS

Uzaktan İzleme
Bağlı makinelere ait tüm çalışma parametrelerini anlamlı grafiklerde uzaktan izleyin ve kayıt altına alın. Bu sayede makinelerinizin verimini artıracak önemli verilere ulaşırken büyük veri analizi için veri kümelerine sahip olun.
Uzaktan Yönetme

Buluta bağlı varlıklarınızı uzaktan yöneterek iş gücünden tasarruf edin. Herhangi bir çalışma parametresini uzaktan komut göndererek değiştirin, ne zaman değişeceğini zamanlayın veya olaylara dayalı aksiyonlar tanımlayın.

IoT Nedir?

Otomatik sorun tespiti, kural motoru, alarmlar & öneriler

Yapay Gözcü Teknolojisi
Akış odaklı sınırsız karmaşıklıkta kurallar oluşturma imkanı veren kural motorunu kullanarak akan veri üzerinde yapay gözcüler tanımlayın. Varlıklarınızı 7/24 izleyen otonom yapılar dizayn ederek sorunları gerçek zamanlı yakalayın.
Yapay Operatör Teknolojisi
Yapay gözcüler tarafından tespit edilen sorunların giderilmesi için yapay operatörleri kullanın. Yapay operatörler varlıklarınıza uzaktan komut göndererek çalışma parametrelerini değiştiren yapılardır.
Alarmlar & Bildirimler
Sistem tespit ettiği sorunlar ile alakalı e-posta, bildirim, SMS vb. yöntemler kullanarak sizi yada tanımladığınız diğer kişileri gerçek zamanlı uyararak önlem almanızı sağlayacaktır.

Yapay zeka destekli arıza tahminleme & erken uyarı

Anomali Tespiti
Varlıklarınızın çalışma karakteristiklerini ürettikleri veriden öğrenen ve bu veriyi gerçek zamanlı analiz ederek anomalileri tespit eden makine öğrenimine sahip olun.
Kestirimci Bakım
Varlıklarınızın bakım gereksinimlerini ürettikleri veriyi analiz ederek önceden tahmin eden, bakım maliyetlerini azaltan beklenmeyen arızaların önüne geçen AI destekli kestirimci bakıma ulaşın.
Büyük Veri Analitiği
Bağlı cihazların ürettiği veri özel bir veri tabanında büyük veri setleri oluşturulacak şekilde depolanır. ThingsOn IoT Platform bu veri üzerinde analitik çalıştırmak için entegre araçlar sunar.

İşiniz için Doğru IoT Çözümleri

Dijital Dönüşüm Partneriniz

Gerçek anlamda kurumsal IoT derin uzmanlık, ileri teknoloji ve iyi tasarlanmış platform mimarileri gerektirir. Ekip olarak dijital dönüşüm yolculuğunuzda size eşlik etmek ve en iyi çözüme ulaşmanızı sağlamak için ileri teknolojiler geliştiriyoruz.

IoT Çözümleri

Anahtar Teslim IoT Projeleri

IoT projelerinde temel gereksinimler haberleşme cihazı, bulut platform ve saha mühendisliğidir. Bu üç temel gereksinimi bir arada sunuyoruz.

Dikey IoT Çözümleri

Kanıtlanmış Dikey Çözümler

AR-GE süreci tamamlanmış ve sektörde öncü şirketlerce kullanılan dikey çözümlerimiz projenizin süresini önemli oranda azaltır.

Uzman Ekip & Tam Destek

Şeffaf Fiyatlandırma & Hızlı ROI

Bağlı cihaz başına $5’dan başlayan abonelik bedeli, fayda maliyet bakımından rakipsiz teklifler ve beklediğinizden daha hızlı işleyen ROI döngüsü.

İletişim

IoT (Nesnelerin İnterneti) Nedir?