IoT Çözümleri

Ağ geçidi, sönsör, gömülü yazılım, bulut plaform ve devreye alma dahil uçtan uca IoT çözümleri

 VOLSOFT IoT Çözümleri ile Endüstri 4.0'a Ulaşın

 VOLSOFT IoT Çözümleri, işinizi dijital çağa taşımanız için tüm gereksinimleri sağlayan uçtan uca IoT çözüm platformudur. IoT, ML, AI ve Cloud Computing gibi yüksek teknolojileri işinize adapte ederek yatırımınızdan en yüksek verimi almanızı sağlar.

Varlıklarınızı Uzaktan İzleyin & Yönetin 

Makine ve ekipman gibi varlıkların doğru yönetilmemesi günümüz işletmelerinin en büyük sorunlarının başında gelmektedir. VOLSOFT IoT çözümleri bu soruna hiç ummadığınız sürelerde kalıcı ve düşük maliyetli çözümler getirir.

Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir varlığı buluta bağlayarak varlıklarınıza iş zekası katın. VOLSOFT bunu mümkün kılmak için mükemmel teknolojiler sunar.

Sigfox, LoRa, NB-IoT, WiFi, BLE, Z-Wave, Cellular: 2G / 3G / 4G,  Ethernet, MQTT, HTTPS

Bağlı makinelere ait tüm çalışma parametrelerini uzaktan izleyin ve kayıt altına alın. Bu sayede makinelerinizin verimini artıracak önemli verilere ulaşırken büyük veri analizi için veri kümelerine sahip olun.  

Buluta bağlı varlıklarınızı uzaktan yöneterek iş gücünden tasarruf edin. Herhangi bir çalışma parametresini uzaktan komut göndererek değiştirin, ne zaman değişeceğini zamanlayın veya olaylara dayalı aksiyonlar tanımlayın.

Arıza ve Hataları Engelleyin 

VOLSOFT IoT çözümleri varlıklarınızın ürettiği sinyalleri gerçek zamanlı olarak analiz eder ve geç olmadan sizi uyarır, gerekirse otomatik müdahale eder. Bu sayede küçük sorunların büyük anomalilere dönüşmesini engellersiniz.

Bağlı varlığınızın nasıl çalışması gerektiğini tanımlayarak sistemin sizin yerinize 7/24 kontrol etmesini sağlayın. Sistem varlıklarınızın beklendiği gibi çalışıp çalışmadığını otomatik algılayacaktır.

Sistem tespit ettiği sorunlar ile alakalı e-posta, bildirim, SMS vb. yöntemler kullanarak sizi yada tanımladığınız diğer kişileri gerçek zamanlı uyararak önlem almanızı sağlayacaktır.

Daha hızlı önlem almak için varlıklarınızın sistem tarafından uzaktan yönetilmesini sağlayın. Kurallar ve limitler tanımlayın, sistem gerektiğinde varlığa komut gönderecektir. 

Büyük Veri, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi ile Çağ Atlayın

Varlıklarınızın sağlığını ölçebilen ve ne zaman arıza olacağını tahmin edebilen yapay zekaya sahip olun.

Bildiğiniz bakım yöntemlerini unutun! VOLSOFT IoT çözümleri varlıklarınızın sağlık durumunu analiz ederek gerekli bakım önerilerini size bildirecektir.

Saygın global araştırma şirketleri bugünün en değerli yatırımının doğru veriyi biriktirmek olduğunu söylüyorlar ve haklılar. Bu veriye hızlıca sahip olmanız VOLSOFT ile çok kolay.

Bağlı varlıklarınızdan gelen veriler çoğaldıkça onları daha iyi tanıyan, kritik görevleri sizden daha iyi tahminleyen yapay zeka uygulamalarına sahip olun.

VOLSOFT IoT Platform

VOLSOFT IoT Platform sahadaki cihazların orkestrasyonunu sağlayan, varlıklarınızı izlediğiniz ve yönettiğiniz bulut tabanlı yazılımdır. Eksiksiz özelliklerinin yanı sıra gerçek bulut mimarisinin tüm avantajlarını sunar.

Hazır IoT Platform

Maceraya gerek yok! Kanıtlanmış IoT platform ile aylar hatta yıllar sürecek projeleri günler içinde hızlıca devreye alarak riskleri azaltın.

Hepsi Bir Arada

Siz zorlu süreçleri yaşamayın diye VOLSOFT ihtiyacınız olacak tüm modülleri IoT platformda bir araya getirdi. Eksiksiz özellikler ile işinize değer katmayı bekliyor.

Microservice Mimarisi

Geleneksel yazılımları unutun! Milyonlarca cihazı gerçek zamanlı yönetebilen microservice mimarisi ile birinci sınıf performansa ulaşın.

Düşük Maliyet

Bir kaç saatte sizin logonuz ile devreye alınabilen, satın alma maliyeti olmayan, kullandıkça ödenen bir platform ile maliyetleri azaltın.

Her Tür Cihazı Buluta Bağlayın

VOLSOFT sizi asla bir donanım paketine kilitlemez. 100 TL'ye satın alabileceğiniz IoT kartı bir gateway olarak kullabilir yada VOLSOFT IoT gateway ile başlayabilirsiniz.

VOLSOFT IoT GATEWAY (REMOTE PLC)

Endüstriyel ölçekte IoT uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş bir gateway yada diğer adıyla Remote PLC dir. Makineleri uzaktan izlemek ve yönetmek için kullanılır. WIFI, 3G, Modbus, MQTT, analog/dijital IO ve daha birçok endüstriyel özelliğe sahiptir. Her ortamda çalışabilir.

$169'dan başlıyor.

Cihaz Desteği

VOLSOFT IoT çözümleri teknik olarak intenete bağlanabilen her tür cihazı destekler. Bunu başarmak için MQTT, HTTP, CoAPP ve Socket gibi agnostik veri değişim servisleri barındırmaktayız.

Protokol Desteği
VOLSOFT IoT EDGE yazılımı, saha cihazlarından veri toplamak için yaygın endüstriyel haberleşme protokollerinin tamamını destekler. Modbus, PLC'ler, CNC tezgahları, enjeksiyon makineleri, endüstriyel robotlar, vending makineleri ve çok daha fazlasından veri almayı ve komut göndermeyi mümkün kılar.
OS & CPU Desteği

VOLSOFT IoT EDGE Yazılımı cross platformdur. Lİnux, Windows ve MacOS da çalışır. X64, X86 ve ARM işlemci mimarilerini destekler.

Uzaktan Güncelleme
VOLSOFT IoT EDGE Yazılımı ve Gateway uzaktan parametre güncellemeyi ve firmware updatelerini destekler. Bu sayede cihazlarınızın nasıl çalışması gerektiğini tek bir tıklamayla uzaktan ayarlayabilirsiniz.

VOLSOFT IoT EDGE YAZILIMI

Varlıklarınızı kolayca buluta bağlamak için aşağıdaki cihazlar ve daha fazlasını destekleyen uç nokta yazılımlarımızı kullanın.

RASPBERRY PI

$35'a satın alabileceğiniz Raspberry PI ürün ailesi için gömülü yazılım.

Ürünü inceleyin.

 

INTEL IoT Kits

Intel tarafından üretilen bir çok IoT kartlar ve DevKit'ler için gömülü yazılım.

Ürünü inceleyin.

 

ARDUINO

Bir IoT efsanesi olan Aurdino kartların tamamı için gelişmiş gömülü yazılım.

Ürünü inceleyin.

ORANGE PI

Güç ve maliyeti çok iyi şekilde dengeleyen Orange PI ailesi için gömülü yazılım.

Ürünü inceleyin.

Kullanım Alanları & Sektörler

VOLSOFT IoT Çözümleri iş yapma şeklinizi tamamen değiştirecek devrimsel dijital teknolojiler sunuyor. Hangi sektörden olursanız olun işinizden daha fazla verim almanızı sağlayacak bir çözüme ulaşmanız mümkündür.

Makine Üreticileri

Sahadaki makinelerinizi Endüstri 4.0'a adapte edin. Makinelerinize uzaktan izleme, yönetme ve arıza engelleme özellikleri ekleyerek bir hizmet olarak pazara sunun.

Fabrikalar

Bağlı makineler ile akıllı imalata geçin. İnsansız üretim takibi, OEE ölçümü, dijital poka-yoke, kestirimci bakım gibi akıllı Endüstri 4.0 tekniklerini kolayca devreye alın.

Enerji Sektörü

Akıllı şebekeler kurarak enerji dağıtım ağlarının artan karmaşıklığını dengeleyin. Gerçek zamanlı izleme ve yönetme ile operasyonel maliyetleri azaltın.

Akıllı Lojistik

Gittikçe artan talebi ile lojistik ve taşımacılık sektörü IoT uygulamalarından en yüksek verimi en kısa sürede alabilecek sektörlerin başında gelmektedir.

Akıllı Şehirler

Enerji dağıtımı, su tüketimi, gaz emisyonları, trafik yükü ve diğer şehir hayatı değerlerinin gerçek zamanlı izlenmesini sağlayan akıllı şehir çözümleri.

Akıllı Tarım

Mahsul sağlığına ve verimliğine, makine performansına, depolama koşullarına, enerji tüketimine ve hayvan davranışlarına IoT ile iyileştirmeler getirin.

Sağlık Sektörü

Hizmet kalitenizi ve verimliliğini büyük ölçüde artırın, yaşlılar, kronik hastalar ve sürekli gözetim gerektiren hastalar için IoT ile gelişmiş çözümler sunun.

Tüketici Elektroniği

Mikroçipler, akıllı TV'ler, akıllı ev aletleri, HVAC sistemleri, giyilebilir ürünler, iklimlendirme sistemleri ve fazlası için akıllı IoT çözümleri ile rakiplerinizi kıskandırın.

Bizi Tercih Etmeniz için Sebepler

VOLSOFT nesneleri internete bağlama, izleme ve yönetmede 15+ yıl deneyime sahip bir ekipten oluşmaktadır. Ülkemiz ve yakın bölgede devreye alınmış bir çok büyük IoT projesinde katkısı olan ekibimiz en iyi çözüme en uygun fiyatla sahip olmanızı sağlar.

Anahtar Teslim IoT Projeleri

Sensörler, veri toplama cihazları, gömülü yazılımlar, bulut platform ve proje mühendisliği dahil anahtar teslim IoT projeleri satın alabilirsiniz.

Dikey Hazır Çözümler

Karar verdiğinizde ne kadar aceleci olduğunuzu biliyoruz. Saha cihazlarından bulut platforma kadar her şeyi siz buraya gelmeden önce ürettik ve sizi bekliyoruz.

Uzaman Ekip & Tam Destek

VOLSOFT IoT çözümleri veri toplama cihazları, bulut platform ve proje mühendisliği dahil anahtar teslimdir. Yani tek bir muhatap ile fikriniz gerçeğe dönüşür.

IoT Platform

Satın almadan kullandığınız kadar ödeyin

VOLSOFT IoT Platform bulutta çalışan hepsi bir arada bir PaaS'dir. Sizin logonuz ile tamamen şirketinize özel bir yapıdadır.

*Platforma bağlı her cihaz için

$5 / Ay

IoT Gateway + PLC

Nesneleri buluta bağlamak için hazır

Varlıklarınıza bulut platforma bağlayarak onlara iş zekası ekleyen, uzaktan yönetmeyi mümkün kılan hazır endüstriyel IoT Gateway.

*Bir adet gateway onlarca cihazı bağlar

$169

Proje Devreye Alma

Satın almadan kullandığınız kadar ödeyin

VOLSOFT, IoT projenizi hazırlar, geliştirir ve teslim eder. Mühendislik, danışmanlık, özel geliştirme ve devreye alma bizden.

*Bu hizmet 300 cihaz ve üzerindeki projelerde ücretsizdir. 

Görüşelim