Endüstri 4.0 Çözümleri

Endüstri 4.0’ı kolaylaştıran çözümlerle tanışın, teknik zorluklara değil işinizi iyileştirmeye odaklanın! VOLSOFT bunu mümkün kılmak için gerekli tüm teknoloji, kanıtlanmış çözümleri ve saha uzmanlığını bir arada sunuyor.

En Kolay Endüstri 4.0

Üretim problemlerini çözen gerçek çözümler

VOLSOFT Endüstri 4.0 Çözümleri, yeni nesil ödüllü uygulama etkinleştirme platformu ThingsOn, özel IIoT cihazları ve ileri seviye saha uzmanlığının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş uçtan-uca Endüstri 4.0 çözümler bütünüdür.

Rekor sürelerde sonuç veren anahtar teslim Endüstri 4.0 hızlandırıcılarımız; tahminle değil güvenilir veriyle çalışan, veriden anlam çıkartarak kararlar verebilen ve yüksek verimli üretim süreçlerinden oluşan akıllı fabrikaya dönüşmeyi hiç olmadığı kadar kolay ve maliyetsiz hale getirir.

Endüstri 4.0 Yazılımı
Bağlı Fabrika - Endüstri 4.0

Bağlı Fabrikaya Ulaşın

Her tür makineden veri toplayabilen cihazlarımız ve 120+ farklı haberleşme protokolü ile desteklenmiş yazılım teknolojimiz ile bağlı fabrikaya ulaşın.
Poka-Yoke Sistemi - Endüstri 4.0

Kayıp & Hataları Engelleyin

Üretim proseslerinizi gerçek zamanlı izleyen ve hatalı üretimin önüne geçen Dijital İkiz sistemimiz ile hatasız ve kayıpsız üretim gerçekleştirin.
OEE Sistemi - Endüstri 4.0

Üretim Verimini Yükseltin

Üretimde nelerin doğru gitmediğini detaylı biçimde görmenizi sağlayan ekipman etkinlik sistemimiz ile tesisin gerçek potansiyelini ortaya çıkartın.
Kestirimci Bakım Sistemi - Endüstri 4.0

Arızalanmadan Engelleyin

Makine ve ekipmanlarınızın nominal çalışma değerlerini öğrenen ve anomaliler oluşmaya başladığında sizi erkenden uyaran yapay zekaya ulaşın.
Ücretsiz Demo & Analiz İsteyin
VOLSOFT Endüstri 4.0 çözümlerinin işiniz üzerindeki etkisini bizzat kendi fabrikanızda ücretsiz deneyimleyin. Sağdaki butona tıklayıp formu doldurun.

Endüstri 4.0 Çözüm Hızlandırıcılar ile Hızlı Sonuç Alın

VOLSOFT Endüstri 4.0 çözüm hızlandırıcıları işe özel üretilmiş ve kanıtlanmış tak-kullan sistemlerdir. Bütçenizi ve vaktinizi boşa harcamadan en uygun çözüme ulaşmanızı mümkün kılan bu hızlandırıcılar donanım, yazılım ve kurulum dahil anahtar teslimdir.
OEE - Toplam Ekipman Etkinliği Sistemi

OEE Suite - Üretim Verimliliği İzleme Sistemi

OEE Suite, kalite, performans ve kullanılabilirlik detaylarıyla birlikte üretiminizin ne kadar verimli yürüdüğünü izlemenizi ve sorunları tespit etmenizi sağlayan bir OEE (Toplam Ekipman Etkinliği) sistemidir.

Mevcut kaynaklarla daha verimli ve firesiz üretim yapın

Energy Suite - Enerji Tüketim Analizi

Energy Suite - Enerji Tüketim Analizi

Energy Suite, tesiste tüketilen toplam enerjiyi makine ve ekipman kırılımında analiz ederek gereksiz tüketimleri engelleyen ve enerji kalitesini ölçerek ekipman ömürlerini uzatan bir sistemidir.

Enerji faturanızı azaltın + ekipmanların ömrünü uzatın

Digital Twin Suite - Poka-Yoke & Hata Önleme

Digital Twin Suite - Poka-Yoke & Hata Önleme

Digital Twin Suite, makine, hat ve istasyon gibi üretim birimlerinin dijital kopyalarını oluşturarak anlık hata önleme, parametre takibi ve Poka-Yoke gibi hatasızlaştırmalar sağlayan bir sistemdir.

✅ Hatasız, etkin ve kaliteli üretim gerçekleştirin

Welding Suite - Gazaltı ve Punta Kaynak İzleme

Welding Suite - Gazaltı ve Punta Kaynak İzleme

Welding Suite, gazaltı ve punta kaynak makinelerinde verimlilik ölçmeyi, parametre izlemeyi, KPI iyileştirmeyi, gözle görülemeyecek hataları ve operatör hatalarını engellemeyi sağlayan sistemdir.

Hataları engelleyin, verimi artırın ve tüketimi azaltın

Kestirimci Bakım Sistemi

Predictive Maintenance Suite - Kestirimci Bakım

Predictive Maintenance Suite, makine öğrenimi ve yapay zeka kullanarak ekipmanların nominal çalışma parametrelerini öğrenen ve potansiyel sağlık sorunlarını önceden tespit eden bir sistemdir.

✅ Arızalar oluşmadan önüne geçin kesintisiz üretim yapın

Plastik Ekstrüzyon & Enjeksiyon İzleme

PEE Suite - Plastik Ekstrüzyon & Enjeksiyon İzleme

PEE Suite, plastik ekstrüzyon ve enjeksiyon makinelerinde üretim parametrelerinin gerçek zamanlı izlenmesini ve lazer ölçüm ile uygunluk kontrolünü sağlayan sistemdir.

Üretim hatalarını engelleyin ve üretim verimini artırın

Öne Çıkan Müşterilerimiz

Endüstri 4.0 Çözümleri Müşterilerimiz

Endüstri 4.0’a Hazır mısınız?

VOLSOFT Endüstri 4.0 çözümleri ile üretimden en yüksek verimi almak için hemen bizimle iletişime geçin.