Departure Control System

DCS.NET (Departure Control System), havayolları ve yer işleyicilerinin check-in, biniş ve tüm işlemlerin etkin bir şekilde yapılmasını sağlar. Check-in işlemini yönetmenize, yolcu bilgilerini toplamanıza, bir koltuk seçmenize, IATA standart biniş kartlarını ve bagaj etiketlerini oluşturmanıza, düzenlemenize ve check-in işleminden sonra bildirimi oluşturmanıza olanak sağlar.

 

Demo İsteyinSwitch to English

Avantajları

Her yıl milyonlarca yolcu işlemi yapan DCS.NET, işinizi mümkün olan en kolay ve hatasız şekilde yürütmeniz için tasarlanmıştır.

Kolay, Hızlı & Otomatik Check-In yönetimi

Check-in işlemlerini en kolay ve hızlı biçimde yürütün. Otomatik koltuk seçimi, bagaj kabulü, grup check-in ve çok daha fazlası.

Biniş kartı, Bagaj etiketi yönetimi ve yazdırma

Otomatik biniş kartı ve bagaj etiketi oluşturun ve yazdırın. DCS:NET kendi tasarımınızı oluşturmanızı sağlar ve her tür yazıcıyı destekler, 


Bagaj yönetimi ve Fazla Bagaj ücreti hesaplaması

Hava yolu şirketinin izin verdiği adet ve ağırlıktaki bagajları hızlıca işleyin. Limit dışına çıkan bagajları sistem otomatik hesaplayacak.

Barkod & mobil uygulama ile Boarding Yönetimi

Check-in esnasında biniş kartına basılan barkodu kapıda mobil uygulama yada barkod okuyucuyla okutun ve otomatik boarding yapın.

Self Check-In, Web, Mobile App & KIOSK

DCS.NET yolcunun kendi check-in işlemini yapması için online uygulamalara sahiptir. Böylece iş yükünüzü önemli ölçüde azaltır.

Entegre FIDS ve Boardin ekran yönetimi

DCS.NET check-in ve boarding işlemlerinde oluşan değişimleri kullanarak FIDS ve boarding ekranlarını otomatik günceller.

Otomatik PW, PM, PSM, PTW, ETL ve BL çıktısı

DCS.NET check-in, boarding ve devamındaki kayıtları kullanarak ihtiyaç duyacağınız tüm liste ve raporları otomatik hazırlar.

PNL & ADL entegrasyonu & otomatik işlemler

DCS.NET, diğer sistemlerden gelen PNL ve ADL mesajlarını kullanarak otomatik işlemler yapar veya diğer sistemlere otomatik bilgi aktarır.

Muhasebe yazılımları entegrasyonu

DCS.NET yapılan işlemleri ve sonuçlarını kullandığınız muhasebe yada ERP sistemine otomatik olarak aktarır ve süreci tamamlar.

%100 müşteri memnuniyeti

DCS.NET (departure control system) kullanan farklı ölçekteki hava limanları ve hava yolu şirketleri iş yükünü azaltarak gelirleri artırdı.

Düşük sahip olma & işletme maliyeti

DCS.NET’in rakipsiz fiyat/fayda avantajı ve düşük işletme maliyeti maliyetlerinizi azaltırken işinizden daha fazla verim almanızı sağlar.

Her yıl milyonlarca yolcuya işlem yapıyor

DCS.NET, çeşitli büyüklükteki hava limanlarında her yıl milyonlarca yolcu işlemini hızlı ve güvenli biçimde yapıyor.
“DCS.NET kullanmaya başladığınızda “keşke daha önce kullansaydım” dedirtiyor. Harika özellikleri ile iş yükümüzü ve personel sayımızı oldukça azalttı. Böyle başarılı bir sistem ürettikleri için VOLSOFT ekibine teşekkür ediyorum.”
Bora Işıner

Genel Müdür, Mogadishu Int. Airport

“Kariyerim boyunca bir çok departure control system kullandım ancak DCS.NET kadar zahmetsiz ve güçlü bir sistemle karşılaşmadım. Yolcu hizmetlerindeki personele sağladığı kolaylıkların daha çoğunu sistem yöneticileri için de sağlıyor.”
Edwin RATEMO

IT Manager, Aden Abdulle Int. Airport

Ekran Görüntüleri

Her yıl milyonlarca yolcu işlemi yapan DCS.NET, işinizi mümkün olan en kolay ve hatasız şekilde yürütmeniz için tasarlanmıştır.