Akıllı Ev & Bina Sistemi

IoT temelli, modüler, uygun maliyetli akıllı ev ve bina sistemi.
FİYAT TEKLİFİ ALIN

Güvenlik

Sistem evinizde oluşabilecek yangın, doğalgaz sızıntısı, su sızıntısı, elektrik kaçağı ve hırsızlık gibi kötü durumları anında tespit ederek can ve mal kayıplarının önüne geçer.

Kontrol

Sistem sayesinde evinizdeki tüm cihazları cep telefonu yardımıyla uzaktan veya evdeki panelden kolayca yönetebilirsiniz. Sistem her tür cihaz ile uyumludur.

Konfor

Sistem sayesinde evinizdeki cihazların çalışma zamanlarını kolayca yönetebilirsiniz. Hangi cihazın hangi saatte çalışacağını veya hangi saatte kapanacağını ayarlayabilirsiniz.

Üstün Kalite, Yüksek Mühendislik & Uygun Maliyet

Yeni nesil akıllı ev & bina sistemimizde bu üç kriteri bir araya getirdik.

Endüstriyel Standartlarda Cihazlar

Can ve mal güvenliğinizi emanet edeceğiniz bir sistemin istikrarlı çalışması gerekir. Akıllı ev sistemlerimizde endüstriyel kalitede ve dünyaca kabul edilmiş denetleyiciler kullanıyoruz. Bu cihazlar dev üretim tesislerinden enerji santrallerine kadar çeşitli sektörlerde en kritik görevleri yönetmek için kullanılan cihazlardır.

Marka & Model Bağımsız Modüler Yapı

Sistemlerimizi oluştururken proje için en uygun sensör vb. cihazları kullanıyoruz. Kullandığımız cihazlar piyasadan kolaylıkla tedarik edilebildiği için daha sonrasında oluşabilecek bir arızada hızlıca yenisiyle değiştirilebilir. Bu sayede herhangi bir markaya bağımlı kalmadan kısa ve uzun vadede en uygun maliyet sağlanır.

%100 VOLSOFT Üretimi Yazılım Sistemi

Diğer alternatiflerde olduğu gibi aylık abonmanlık vb. lisans bedellerini unutun! Mobil cihazınızdan direkt sisteme bağlantı kuran benzersiz ve ücretsiz akıllı ev yazılımıyla tanışın. Ayrıca sistemlerimizdeki tüm çekirdek ve son kullanıcı yazılımları kendi mühendislerimiz üretiyor. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarına en doğru biçimde cevap veren stabil çözümler sunuyoruz.

Hızlı Montaj, Kolay Kullanım & Mutlu Müşteri

Yeni nesil akıllı ev & bina sistemimizde bu üç kriteri bir araya getirdik.

Diğer akıllı ev sistemlerinden farkı nedir?

Sistem TV reklamları ve diğer görsel yayınlarda gördüğünüz “Akıllı Ev” diye lanse edilen sistemlerden oldukça farklıdır. Çünkü VOLSOFT Akıllı Ev Sistemi gerçekten akıllı, güvenli ve kalitelidir. Sistem dünya çapında en kritik işleri yürütmek için kullanılan endüstriyel PLC ve benzer cihazlardan oluşmaktadır. Ayrıca tüm yazılım sistemleri (gömülü yazılım, uzaktan kontrol vb.) %100 VOLSOFT mühendisleri tarafından oluşturulmaktadır. Bu sayede mühendislerimiz talep edilen tüm senaryoları en uygun biçimde çalıştırabilmektedir. Diğer sistemlerin sağlayamadığı bir çok özelliği sağladığı gibi kalite ve fiyat bakımından rakipsizdir.

Bu kadar kaliteli bir sistem nasıl daha uygun fiyatlı olabiliyor?

Çünkü tüm mühendislik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Reklamlarda gördüğünüz “Akıllı Ev” sistemlerinin çoğu yurt dışından (uzak doğu vb.) getirilen hazır sistemlerdir. Bu sistemleri ülkemizde satan firmalar üreticiye kendi logosunu ekleterek sanki kendi ürünüymüş gibi satarlar. Bu tarz sistemlerde üretici ve satıcının kendi kar oranlarını eklemesi ile fiyat oldukça yükselir. VOLSOFT Akıllı Ev Sistemi tamamen yerli mühendislik ürünüdür ve bu sebepten hem kalite hemde fiyat bakımından rakipsizdir.

Sistem her daire ve binaya kurulabilir mi?

Sistem modüler bir yapıya sahip olduğu için bina, daire ve tesisat tipi herhangi bir engel teşkil etmez. İnşası tamamlanmamış yeni projelerde daha hızlı ve kesi sonuç alınsa da tamamlanmış dairelere de kolayca kurulabilir.

Sistem ne gibi faydalar sağlıyor?
  • Asansör istenilen kata çağrılır.
  • Gaz detektörü anlık olarak takip edilerek olası gaz kaçaklarında dairenin doğal gaz giriş vanası ve daire giriş elektriği otomatik olarak kapatılır.
  • Duman detektörü anlık takip edilerek olası yangın durumunda daire giriş elektriği otomatik olarak kapatılır.
  • Dairenin mutfak, banyo kısımlarına su taşma detektörleri konularak anlık olarak dairenin su basma durumu kontrol edilir. Olası su basmadurumunda daire su giriş vanası otomatik olarak kapatılır. Su vanası ayrıca uzaktan isteğe bağlı da kontrol edilebilir.
  • Mutfak, yatak odası, salon yada diğer odaların aydınlatması hem odalardan hem de uzaktan açıp kapatılabilir.
  • Hol girişe konulan hareket detektörü vasıtasıyla “alarm kur” seçeneği seçildiğinde hırsız alarm sistemi kurulur. “alarm kur” modunda hareket anlık olarak takip edilir. Hareket algılandığı anda telefonunuza SMS gelecektir.
  • TV, Ütü prizleri isteğe bağlı uzaktan kontrol edilebilir.
  • Kombi kontrolü sayesinde daire sıcaklığı uzaktan isteğe bağlı kontrol edilebilir.
  • Apartman elektrik, su, doğal gaz sayaçları haberleşmeyi destekliyor ise anlık sayaç ve fatura takibi yapılabilir.

Fiyat Teklifi Alın

Hemen bizimle iletişime geçin ve projeniz için en uygun teklifi alın.

Content Protection by DMCA.com